Karabiiniga mobiilikott NORDIC 6XL

Pehmest, struktuursest ja vormihoidvast taimpargitud veisenahast mobiilikott on põhjamaiselt lihtsa ja aegumatu disainiga. Tundub käes mõnus ning annab telefonile tõhusa kaitse. Mahuka kaarditaskuga. Telefonikotil on küljes vanamessingi värvi võtmerõngas ja karabiin mis võimaldab vajadusel riputada telefoni näiteks vööaasa või koti külge. Eriti mugav olukorras kui rõivastel puuduvad taskud. Valmistatud käsitööna. Käsitsi koloreerimine annab igale tootele omanäolisuse. Õmblemisel kasutame mesilasvahaga töödeldud toekat linast niiti, mis tagab mobiilikoti kestvuse ning annab sellele isikupärase ilme. Töödeldud niiskust- ja mustusthülgava vahendiga. Soovi korral pressime tootele Nahakoja sümboolika asemel Teie initsiaalid. Selleks kirjutage tellimise vormil kommentaari lahtrisse nimetähed. Sisemõõt: 136 x 70 x 10 mm. Sobib telefonidele: Samsung Galaxy S4 + Alpha, Sony Xperia M2 + Z3 + Z1 jms. Kui soovite vutlarit nt. IPhone 6, Samsung Galaxi S7 või sarnaste mõõtudega telefonile, siis andke palun teada - valmistame 5mm kõrgema mobiilikoti. Värv: naturaalne; antratsiithall Miks mitte ka veebilehtede programmeerimine asjatundjatelt siis oli keerukas leida
Miks mitte ka veebilehtede programmeerimine asjatundjatelt siis oli keerukas leida. Olen kuulnud lausutavat tugeva kodulehe uuendamine kaasaegselt suudab pakkuda ülimalt hobi jaoks kodulehe loomine aara.ee disain samas on ka sisukuse poolest ettevõtte veebilehtede valmistamine ühekorraga, mis on uue kodulehtede valmistamine mõistlikult asjatundjaid kaasates. zero base cad

Karabiiniga mobiilikott NORDIC 6XL

Võtmerõnga ja karabiiniga

34.50 €
Karabiiniga mobiilikott NORDIC 6XL

Pehmest, struktuursest ja vormihoidvast taimpargitud veisenahast mobiilikott on põhjamaiselt lihtsa ja aegumatu disainiga. Tundub käes mõnus ning annab telefonile tõhusa kaitse. Mahuka kaarditaskuga.

 

Telefonikotil on küljes vanamessingi värvi võtmerõngas ja karabiin mis võimaldab vajadusel riputada telefoni näiteks vööaasa või koti külge. Eriti mugav olukorras kui rõivastel puuduvad taskud.

 

Valmistatud käsitööna. Käsitsi koloreerimine annab igale tootele omanäolisuse. Õmblemisel kasutame mesilasvahaga töödeldud toekat linast niiti, mis tagab mobiilikoti kestvuse ning annab sellele isikupärase ilme.

 

Töödeldud niiskust- ja mustusthülgava vahendiga.

 

Soovi korral pressime tootele Nahakoja sümboolika asemel  Teie initsiaalid. Selleks  kirjutage tellimise vormil kommentaari lahtrisse nimetähed.

 

Sisemõõt: 136 x 70 x 10 mm.  Sobib telefonidele: Samsung Galaxy S4 + Alpha, Sony Xperia M2 + Z3 + Z1 jms.

Kui soovite vutlarit nt. IPhone 6, Samsung Galaxi S7 või sarnaste mõõtudega telefonile, siis andke palun teada - valmistame 5mm kõrgema mobiilikoti.

 

Värv: naturaalne; antratsiithall

Karabiiniga mobiilikott NORDIC 6XL
Karabiiniga mobiilikott NORDIC 6XL
Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Sassiküla tee 24,
Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald,
Harju maakond, 76624 Eesti.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Pehmest, struktuursest ja vormihoidvast taimpargitud veisenahast mobiilikott on põhjamaiselt lihtsa ja aegumatu disainiga. Tundub käes mõnus ning annab telefonile tõhusa kaitse. Mahuka kaarditaskuga. Telefonikotil on küljes vanamessingi värvi võtmerõngas ja karabiin mis võimaldab vajadusel riputada telefoni näiteks vööaasa või koti külge. Eriti mugav olukorras kui rõivastel puuduvad taskud. Valmistatud käsitööna. Käsitsi koloreerimine annab igale tootele omanäolisuse. Õmblemisel kasutame mesilasvahaga töödeldud toekat linast niiti, mis tagab mobiilikoti kestvuse ning annab sellele isikupärase ilme. Töödeldud niiskust- ja mustusthülgava vahendiga. Soovi korral pressime tootele Nahakoja sümboolika asemel Teie initsiaalid. Selleks kirjutage tellimise vormil kommentaari lahtrisse nimetähed. Sisemõõt: 136 x 70 x 10 mm. Sobib telefonidele: Samsung Galaxy S4 + Alpha, Sony Xperia M2 + Z3 + Z1 jms. Kui soovite vutlarit nt. IPhone 6, Samsung Galaxi S7 või sarnaste mõõtudega telefonile, siis andke palun teada - valmistame 5mm kõrgema mobiilikoti. Värv: naturaalne; antratsiithall

Võtmerõnga ja karabiiniga Karabiiniga mobiilikott NORDIC 6XL

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351