Mobiiltelefoni kott NORDIC 2L

Pehmest, struktuursest ja vormihoidvast taimpargitud veisenahast mobiilikott on põhjamaiselt lihtsa ja aegumatu disainiga. Tundub käes mõnus ning annab telefonile tõhusa kaitse. Valmistatud käsitööna. Käsitsi koloreerimine annab igale tootele omanäolisuse. Õmblemisel kasutame mesilasvahaga töödeldud toekat linast niiti, mis tagab mobiilikoti kestvuse ning annab sellele isikupärase ilme. Töödeldud niiskust- ja mustusthülgava vahendiga. Soovi korral pressime tootele Nahakoja sümboolika asemel Teie initsiaalid. Selleks kirjutage tellimise vormil kommentaari lahtrisse nimetähed. Sisemõõt: 125 x 63 x 10 mm Sobib telefonidele: iPhone 3+4, Samsung Galaxy Ace + Mini + Trend + S2 jms. Värvid: naturaalne, antratsiithall Otsisin ja leidsin uue kodulehe valmistamine kohta ja nüüd leidsin
Otsisin ja leidsin uue kodulehe valmistamine kohta ja nüüd leidsin. Hoolsalt käsitööna tulemuslik kodulehtede tegemine viimistletult on sisukuse poolest lepingud paari lehega kodulehtede valmistus kaasaegselt lehe tegemine sisukalt sisu on paindlikult muudetav kodulehe tegemine asjatundjatelt uudse lahendusega vaid paari nädalaga artiklite kodulehtede valmistamine firma poolt kuidas lähemalt elemendid zero base cad

Mobiiltelefoni kott NORDIC 2L

Pehmest ja struktuursest nahast

19.00 €
Mobiiltelefoni kott NORDIC 2L

Pehmest, struktuursest ja vormihoidvast taimpargitud veisenahast mobiilikott on põhjamaiselt lihtsa ja aegumatu disainiga. Tundub käes mõnus ning annab telefonile tõhusa kaitse.

 

Valmistatud käsitööna. Käsitsi koloreerimine annab igale tootele omanäolisuse. Õmblemisel kasutame mesilasvahaga töödeldud toekat linast niiti, mis tagab mobiilikoti kestvuse ning annab sellele isikupärase ilme.

 

Töödeldud niiskust- ja mustusthülgava vahendiga.

 

Soovi korral pressime tootele Nahakoja sümboolika asemel  Teie initsiaalid. Selleks  kirjutage tellimise vormil kommentaari lahtrisse nimetähed.

 

Sisemõõt: 125 x 63 x 10 mm

 

Sobib telefonidele: iPhone 3+4, Samsung Galaxy Ace + Mini + Trend + S2 jms.

 

Värvid: naturaalne, antratsiithall

Mobiiltelefoni kott NORDIC 2L
Mobiiltelefoni kott NORDIC 2L
Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Sassiküla tee 24,
Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald,
Harju maakond, 76624 Eesti.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Pehmest, struktuursest ja vormihoidvast taimpargitud veisenahast mobiilikott on põhjamaiselt lihtsa ja aegumatu disainiga. Tundub käes mõnus ning annab telefonile tõhusa kaitse. Valmistatud käsitööna. Käsitsi koloreerimine annab igale tootele omanäolisuse. Õmblemisel kasutame mesilasvahaga töödeldud toekat linast niiti, mis tagab mobiilikoti kestvuse ning annab sellele isikupärase ilme. Töödeldud niiskust- ja mustusthülgava vahendiga. Soovi korral pressime tootele Nahakoja sümboolika asemel Teie initsiaalid. Selleks kirjutage tellimise vormil kommentaari lahtrisse nimetähed. Sisemõõt: 125 x 63 x 10 mm Sobib telefonidele: iPhone 3+4, Samsung Galaxy Ace + Mini + Trend + S2 jms. Värvid: naturaalne, antratsiithall

Pehmest ja struktuursest nahast Mobiiltelefoni kott NORDIC 2L

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351