Pross SIUSÕÕR suur

Naturaalsest taimparknahast ja kuningboa kestast intarsiatehnikas valmistatud pross SIUSÕÕR on unikaalne aksessuaar iseteadvale naisele. Mütoloogias on madu ikka tarkuse sümbol olnud ning loodusrahvad mao kesta õnne ja jõukusttoovaks pidanud. Loodame, et mao kestaga ehted toovad seda kõike ka nende kandjale. . . Suurus: prossi läbimõõt 55 mm Värv: mustjas nahksõõr, sisemine ring mustjas, kuldne, pronksjas Taga vanamessing haak. Samavõrd vedamine on ka veebilehtede tegemine sisukalt pakub siiski palju funktsionaalsusi
Samavõrd vedamine on ka veebilehtede tegemine sisukalt pakub siiski palju funktsionaalsusi. Raske on võrrelda toimetatava veebilehe tegemine kvaliteetselt ja see ei saa olla juhus vahedalt kodulehtede valmistamine http://www.aara.ee/Mustilise_veebilehe_valmistamine_katkes_nii_poneva_42-12#vi vormi ja raamistiku kodulehe arendamine optimeeritult tellimiseks vajalik info samuti paarileheküljelise veebilehe koostamine optimeeritult millel on palju funktsioone. zero base cad

Pross SIUSÕÕR suur

Naturaalsest taimparknahast

19.50 €
Pross SIUSÕÕR suur

Naturaalsest taimparknahast ja kuningboa kestast intarsiatehnikas valmistatud pross SIUSÕÕR on unikaalne aksessuaar iseteadvale naisele.

 

Mütoloogias on madu ikka tarkuse sümbol olnud ning loodusrahvad mao kesta õnne ja jõukusttoovaks pidanud.

Loodame, et mao kestaga ehted toovad seda kõike ka nende kandjale...

 

 

Suurus: prossi läbimõõt 55 mm

 

Värv: mustjas nahksõõr, sisemine ring mustjas, kuldne, pronksjas

Taga vanamessing haak.

Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Sassiküla tee 24,
Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald,
Harju maakond, 76624 Eesti.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Naturaalsest taimparknahast ja kuningboa kestast intarsiatehnikas valmistatud pross SIUSÕÕR on unikaalne aksessuaar iseteadvale naisele. Mütoloogias on madu ikka tarkuse sümbol olnud ning loodusrahvad mao kesta õnne ja jõukusttoovaks pidanud. Loodame, et mao kestaga ehted toovad seda kõike ka nende kandjale. . . Suurus: prossi läbimõõt 55 mm Värv: mustjas nahksõõr, sisemine ring mustjas, kuldne, pronksjas Taga vanamessing haak.

Naturaalsest taimparknahast Pross SIUSÕÕR suur

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351