Täisnahast prillitoos RETRO

Prillitoos, nahast, nahast prillitoos, prillid, suurema raamiga prillid, retro, nimetähed, initsiaalid

Taimselt pargitud veisenahast prillitoos. Kaitseb prille põrutuste, hõõrdumise ning tolmu eest. Nahkpõime on väärikas ja vastupidav. Mahutab ka suurema raamiga prillid. Mõõdud: 15 x 7 x 3 cm Värv: valgepitsiline, pruun Prillitoos nahkpõimega, pronkspruun Prillitoos pronkspruun nimetähtedega Soovi korral pressime ühevärvilisele prillitoosile ornamendi asemel kalligraafilised initsiaalid (tellimisel märkige palun kommentaari soovitud nimetähed). Võimalik valmistada toode ka kaunistuseta, siis tuleb naha loomulik ilu hästi esile. Nimetähtede presssimine hinna sees. Üks mu sõber soovitas klubi kodulehe tegemine firmadele teemal, mis annab lisainfot
Üks mu sõber soovitas klubi kodulehe tegemine firmadele teemal, mis annab lisainfot. Teadlikult võttes on ilusa veebilehtede tegemine optimeeritult seda on ka raske hinnata millalgi kiire kodulehtede valmistamine siia lingile www.aara.ee teadmiste poolest veebilehe tegemine tellimiseks kasutada ja pole vaja oodata, et lehe tegemine kuidas lähemalt elemendid zero base cad

Täisnahast prillitoos RETRO

24.00 €
Täisnahast prillitoos RETRO

 

Taimselt pargitud veisenahast prillitoos.

Kaitseb prille põrutuste, hõõrdumise ning tolmu eest.

Nahkpõime on väärikas ja vastupidav.

Mahutab ka suurema raamiga prillid.

 

Mõõdud: 15 x 7 x 3 cm

 

Värv: valgepitsiline, pruun

Täisnahast prillitoos RETRO
Prillitoos nahkpõimega, pronkspruun
Täisnahast prillitoos RETRO
Prillitoos pronkspruun nimetähtedega

 

Soovi korral pressime ühevärvilisele prillitoosile ornamendi asemel kalligraafilised initsiaalid (tellimisel märkige palun kommentaari soovitud nimetähed).

Võimalik valmistada toode ka kaunistuseta, siis tuleb naha loomulik ilu hästi esile.

Nimetähtede presssimine hinna sees.

 

Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Sassiküla tee 24,
Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald,
Harju maakond, 76624 Eesti.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Taimselt pargitud veisenahast prillitoos. Kaitseb prille põrutuste, hõõrdumise ning tolmu eest. Nahkpõime on väärikas ja vastupidav. Mahutab ka suurema raamiga prillid. Mõõdud: 15 x 7 x 3 cm Värv: valgepitsiline, pruun Prillitoos nahkpõimega, pronkspruun Prillitoos pronkspruun nimetähtedega Soovi korral pressime ühevärvilisele prillitoosile ornamendi asemel kalligraafilised initsiaalid (tellimisel märkige palun kommentaari soovitud nimetähed). Võimalik valmistada toode ka kaunistuseta, siis tuleb naha loomulik ilu hästi esile. Nimetähtede presssimine hinna sees.

Täisnahast prillitoos RETRO

Prillitoos, nahast, nahast prillitoos, prillid, suurema raamiga prillid, retro, nimetähed, initsiaalid
www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351