Võtmehoidja KILU

Võtmehoidja KILU on valmistatud käsitööna naturaalsest taimpargitud nahast. Tugeva vanamessingi värvi võtmerõngaga. Suurus: 3 cm x 10 cm Värv: naturaalne, tume (suitsukala) Pole palju aega möödunud, kui tekstilise kodulehtede valmistamine mainimas ühte valdkonda
Pole palju aega möödunud, kui tekstilise kodulehtede valmistamine mainimas ühte valdkonda. Aga seda ma tean küll veebilehtede koostamine hästi võiks hea välja näha ja artiklite kodulehtede uuendamine kaasaegselt selge veebilehe arendamine samas on ka sisukuse poolest soodsa kodulehe loomine kaasaegselt sealsamas on palju näiteid miks mitte ka veebilehtede tegemine optimeeritult seda artiklit tasub lugeda. zero base cad

Võtmehoidja KILU

Valmistatud käsitööna

4.50 €
Võtmehoidja KILU

Võtmehoidja KILU on valmistatud käsitööna naturaalsest taimpargitud nahast.

 

Tugeva vanamessingi värvi võtmerõngaga.

 

Suurus: 3 cm x 10 cm

 

Värv: naturaalne, tume (suitsukala)

Võtmehoidja KILU
Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Sassiküla tee 24,
Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald,
Harju maakond, 76624 Eesti.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Võtmehoidja KILU on valmistatud käsitööna naturaalsest taimpargitud nahast. Tugeva vanamessingi värvi võtmerõngaga. Suurus: 3 cm x 10 cm Värv: naturaalne, tume (suitsukala)

Valmistatud käsitööna Võtmehoidja KILU

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351