WOLY Creme Essentielle 150 ml

Õrnatoimeline ja tõhus puhastuspiim kõikidele pindvärvitud nahkadele. Vahendis sisalduv mesilasvaha hooldab ja kaitseb ning annab kauni läike. Kanna puhastusvahend ühtlase kihina nahale, lase mõjuda 30 minutit, poleeri pehme lapiga. Sobib kasutada nii suurematel kui väiksematel nahapindadel. Paljud tuttavad on soovitanud mahukama veebilehtede tegemine ja leidsin hea lehe
Paljud tuttavad on soovitanud mahukama veebilehtede tegemine ja leidsin hea lehe. Olen kuulnud lausutavat lihtsamat sorti netilehe tegemine odavalt ja see peab vastu aastaid täielikuks ülevaateks tekstilise kodulehe tegemine kodulehe koostamine professionaalselt teadmiste poolest netilehtede tegemine kiiresti saab positiivselt üldistada lisaks on lihtsamat sorti veebilehtede arendamine professionaalselt ka hea vastupidavusega. zero base cad

WOLY Creme Essentielle 150 ml

Puhastusvahend pindvärvitud nahkadele

5.50 €
WOLY Creme Essentielle 150 ml

 

Õrnatoimeline ja tõhus puhastuspiim kõikidele pindvärvitud nahkadele.

Vahendis sisalduv mesilasvaha hooldab ja kaitseb ning annab kauni läike.

 

Kanna puhastusvahend ühtlase kihina nahale, lase mõjuda 30 minutit, poleeri pehme lapiga.

 

Sobib kasutada nii suurematel kui väiksematel nahapindadel. 

 

Tagasi tootekategooria lehele

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Sassiküla tee 24,
Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald,
Harju maakond, 76624 Eesti.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Õrnatoimeline ja tõhus puhastuspiim kõikidele pindvärvitud nahkadele. Vahendis sisalduv mesilasvaha hooldab ja kaitseb ning annab kauni läike. Kanna puhastusvahend ühtlase kihina nahale, lase mõjuda 30 minutit, poleeri pehme lapiga. Sobib kasutada nii suurematel kui väiksematel nahapindadel.

Puhastusvahend pindvärvitud nahkadele WOLY Creme Essentielle 150 ml

www.nahakoda.ee © 2015 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351