Nahast kaelarihmad ja jalutusrihmad koertele.

Nahast kaelarihmad, nahast jalutusrihmad, koertele, kaelarihm, jalutusrihm, kaelarihmad, kvaliteet, Põhjamaine kvaliteet aastast 1991. Tooted on läbinud tehnilised veokatsed, Naturaalsest nahast koerarihmad on mugavad nii koera koolitusel kui igapäevasel kasutusel. Valmistatud Eestis. elegntsed, disain, põhjamaine disain Põhjamaine kvaliteet aastast 1991. Tooted on läbinud tehnilised veokatsed. Valmistatud Eestis. Tooted laos olemas. Postitame 1-2 päva jooksul. Soovi korral võib koeraga ette helistades Niitväljale "rihmaproovi" tulla :)

Nahast kaelarihmad ja jalutusrihmad koertele.

Kogemustega aastast 1991.
Naturaalsest, taimsete värvidega toonitud kvaliteetnahast valmistatud koerarihmad on elegantsed, mugavad ning vastupidavad nii koera koolitusel kui igapäevasel kasutusel.
Valmistatud Eestis.
Postitame 2-3 päeva jooksul.

Nahakoja tutvustus
Alustasime nahktoodete tööstusliku disainimise ja tootmisega juba 1990 aastal ja oleme sellest ajast peale pühendunud naturaalsele nahale.

 

Toodete tellimisest
Tootekataloogi kaudu saab tooteid tellida. Peale tellimisvormi meile saatmist väljastame arve, mille laekumisel postitame tellitud tooted.

Kontaktandmed
Manlund OÜ, reg.nr. 10116034 Sassiküla tee 24,
Niitvälja küla,
Lääne-Harju vald,
Harju maakond, 76624 Eesti.
Kontakttelefon (+372) 503 6351

Kodulehe valmistamine aara.ee

Põhjamaine kvaliteet aastast 1991. Tooted on läbinud tehnilised veokatsed. Valmistatud Eestis. Tooted laos olemas. Postitame 1-2 päva jooksul. Soovi korral võib koeraga ette helistades Niitväljale "rihmaproovi" tulla :)

Kogemustega aastast 1991. Naturaalsest, taimsete värvidega toonitud kvaliteetnahast valmistatud koerarihmad on elegantsed, mugavad ning vastupidavad nii koera koolitusel kui igapäevasel kasutusel. Valmistatud Eestis. Postitame 2-3 päeva jooksul. Nahast kaelarihmad ja jalutusrihmad koertele.

Nahast kaelarihmad, nahast jalutusrihmad, koertele, kaelarihm, jalutusrihm, kaelarihmad, kvaliteet, Põhjamaine kvaliteet aastast 1991. Tooted on läbinud tehnilised veokatsed, Naturaalsest nahast koerarihmad on mugavad nii koera koolitusel kui igapäevasel kasutusel. Valmistatud Eestis. elegntsed, disain, põhjamaine disain
www.nahakoda.ee © 2020 Manlund OÜ » Helista ja küsi toodete kohta lisaks 503 6351